Akční nabídka

O nás

 

Betis, spol. s r.o. je firma s českým kapitálem, která vznikla v říjnu 1994. Jejím hlavním směrem byla výstavba strukturovaných kabelážních systémů. Tým zkušených pracovníků, který se společně se zakladateli v minulosti podílel na realizaci významných zakázek, jako je výstavba datových sítí pro Komerční banku, Českou spořitelnu, Správu sociálního zabezpečení a řadu dalších a vytvořil tak nosnou základnu. Strategie firmy spočívala ve spolupráci s většími projektovými firmami. Cíl byl dostat se do podvědomí jako kvalitní montážní firma. S ohledem na rostoucí trend sjednocení datových a telefonních sítí je dnes naším cílem získat postavení na trhu jako systémový integrátor a dodávat zakázky na klíč.

Naši zaměstnanci jsou vyškoleni pro instalaci systémy Corning, SYSTIMAX SCS - Avaya, Panduit, Schrack a Nexans. Výše uvedené systémy zaručují vysokou spolehlivost při provozu a variabilnost propojení. 
Splňují přísné nároky na provoz všech v současné době používaných nebo nastupujících vysokorychlostních technologií. V oblasti aktivních prvků jsme zaměřeni na produkty 3Com, Allied Telesyn a Bay Networks. Mimo slaboproudých sítí disponujeme odborníky pro montáž silových rozvodů, které většinou bývají součástí dodávky datových rozvodů.

V roce 1995 jsme založili divizi pro výstavbu a servis pobočkových telefonních ústředen Siemens a Panasonic. Tato divize velmi efektivně začala doplňovat portfolio služeb a tím komplexnost dodávek pro zákazníky v oblasti informačních a komunikačních systémů. V této oblasti jsme v minulých letech zaznamenali významný úspěch - 1.místo v soutěži "European Hicom Partners Competition ". Každoročně jsme oceňováni za nejlepší obchodní spolupráci jako Top partner firmy Siemens.

V současnosti disponujeme početným týmem vysoce flexibilních a odborných zaměstnanců.

Vedení firmy a zároveň majitelé :

Petr Juránek - jednatel
Vladimír Drha - jednatel

Designed by: OpencartStuff.com
Používá se opensource systém OpenCart CZ překlad mival
Betis.cz © 2019